کانکشن آلومینیومی
کانکشن آلومینیومی
انواع کانکشن پنجره
برای خرید تماس بگیرید.
اطلاعات بیشتر

کانکشن آلومینیومی از انواع کانکتور پنجره دو جداره می‌باشد که وظیفه‌ی اتصال پروفیل را به فریم پنجره های دو جداره بر عهده دارد. اهمیت این قطعه در پنجره بسیار زیاد است. در نتیجه به تمامی سازندگان پنجره دوجداره توصیه می‌شود که از بهترین نوع کانکشن پنجره استفاده نمایند تا بتوانند با عرضه محصول باکیفیت سبب جلب رضایت مشتریان شوند. در این میان به دلیل این که آلومینیوم نسبت به سایر فلزها قابلیت‌های بیشتر دارد کانکشن آلومینیومی هم دارای خصوصیاتی بسیاری است.

اهمیت کانکشن در پنجره

یکی از قطعات اتصال دهنده در پنجره دوجداره کانکشن یا بست مولیون است. کانکشن از یک طرف به انتهای مولیون و از سوی دیگر به پروفیل مورد اتصال به وسیله پیچ وصل می‌گردد. این قطعه انواع مختلفی دارد که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به کانکشن آلومینیومی، کانکشن فولادی، کانکشن زاماکی و کانکشن کشویی اشاره کرد. کیفیت مقاومت و دوام این قطعه تأثیر مستقیمی بر کیفیت و قیمت پنجره یو پی وی سی دارد. چرا که این قطعه باید فشار وارد بر پنجره را تحمل کند و همچنین در محل اتصال هیچ گونه درزی نباشد. برای نمونه استفاده از کانکتور بی‌کیفیت سبب افت کیفی پنجره دو جداره خواهد شد. از این رو بهتر است برای خرید این نوع یراق آلات مهم به مراکز معتبر مراجعه کنید. ما در وبسایت upvc ایران یراق بهترین انواع یراق آلات را به صورت مستقیم بدون واسطه ارائه می‌دهیم.

اهمیت کانکشن در پنجره​

بررسی ویژگی های کانکشن آلومینیومی

کانکشن آلومینیومی دارای خصوصیات بی‌شماری است از مهم‌تریم مزایای این نوع کانکشن می‌توان به سبکی وزن آن اشاره کرد این در حالی است که نسبت به وزن کم دارای مقاومت و استحکام زیادی می‌باشد. کانکشن آلومینیومی نسبت به انواع دیگر کانکشن در برابر خوردگی بسیار مقاوم‌تر است. آلومینیوم زنگ نمی‌زند به این صورت که آلومینیوم در معرض اکسیژن هوا قرا می‌گیرد و پس از ترکیب شدن با آن یک لایه فشرده آلومینیوم به وجود می‌آید این لایه بسیار نازک از تماس اکسیژن با لایه‌های زیرین جلوگیری می‌کند. در نتیجه مزیت کانکشن آلومینیومی سبب شده است که از انواع دیگر بیشتر مورد استفاده قرار بگیرد چرا که انواع پنجره های دوجداره باید در هر شرایط آب و هوایی مقاومت داشته باشد. علاوه بر این‌ها کانکشن آلومینیومی بسیار انعطاف پذیرتر است که سبب می‌شود هنگام فشار دچار شکستگی نشود.

راهنمای خرید کانکشن آلومینیومی

حال که به اهمیت نقش کانکتور در پنجره دوجداره پی بردید بهتر است که هنگام خرید این قطعه مهم برخی از نکات را رعایت نمایید تا بهترین نوع آن را خریداری کنید. از مهم‌ترین نکات خرید این قطعه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • هر چه قیمت این قطعه بیشتر باشد قیمت پنجره upvc نیز به مراتب افزایش خواهد یافت. پس هنگام خرید این قطعه باید دقت کنید که یک محصول باکیفیت با قیمت مناسب تهیه نمایید. تا بتوانید با ارائه یک محصول استاندارد و مرغوب با قیمت مناسب رضایتان مشتریان را جلب نمایید.
  • در برابر ضربه مقاوم باشد و دچار شکستگی نشود
  • در برابر عواملی محیطی و شرایط آب و هوایی دچار فرسایش و زنگ زدگی نگردد.
  • در محل اتصال به خوبی عمل نماید یعنی هیچ گونه درزی وجود نداشته باشد
  • کانکشن ها باید مانند هم و داری یک شکل استاندارد باشند

 ما در فروشگاه upvc ایران یراق این امکان را فراهم کرده‌ایم تا شما بتوانید یراق آلات پنجره بدون واسطه بتوانند انواع قطعات مورد نظر خود را با قیمت مناسب و به صورت مستقیم از تولید کننده تهیه کنید.

بررسی قیمت انواع کانکشن پنجره

با توجه به این که در تولید پنجره های دو جداره باید از قطعات مرغوبی استفاده کرد چرا که ظرافت و کیفیت بسیار برای تولیدکنندگان این محصولات حائز اهمیت می‌باشد از این رو هر چه کانکشن باکیفیت‌تر و در ساخت آن ظرافت بیشتری به کار رفته باشد قیمت آن نیز به مراتب بالاتر خواهد بود. از سوی دیگر اگر این قطعه را به صورت مستقیم از شرکت سازنده بخرید این محصول با قیمت مناسب‌تری به دست شما خواهد رسید چرا که دست واسطه‌ها و دلالان در این صورت کوتاه می‌شود و محصول به قیمت واقعی به فروش می‌رسد.در این میان ما در وب‌سایت upvc ایران یراق انواع یراق آلات پنجره upvc از جمله کانکشن آلومینیومی، کانکشن فولادی، کانکشن زاماکی و کانکشن کشویی را با قیمتی بسیار مناسب و کیفیتی عالی عرضه می‌کنیم.

سخن پایانی

با توجه به این که برخی از کارشناسان معیار پنجره upvc مرغوب را استفاده از کانکشن باکیفیت می‌دانند هنگام خرید و استفاده از کانکشن بهتر است که بهترین نوع آن را خریداری نمایید. کانکشن آلومینیومی به دلیل ویژگی های زیادی که دارد در ساخت پنجره بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. قیمت این نوع از کانکتور ها در مقایسه با کیفیت آن بسیار به صرفه است. ما در سایت upvc ایران یراق به تمامی سازندگان درب و پنجره دوجداره توصیه می‌کنیم برای ارائه محصولات باکیفیت انواع یراق آلات استاندارد و مرغوب را تهیه نمایید؛ تا بتوانید رضایت مشتریان را جلب کنید.

بررسی قیمت انواع کانکشن پنجره​